ПРО КОМПАНІЮ

XTHETА CONSULTING

Консалтингова компанія, яка працює з новаторами онлайн-бізнесу. Ми допомагаємо клієнтам втілювати в життя ідеї та досягати вражаючих результатів. Протягом 3 років ми захоплено працювали з підприємцями у всьому світі, допомагаючи будувати успішні бізнеси. Результати нашої роботи були відзначені партнером - онлайн-платформою Shopify, і тепер компанія Xtheta є її офіційним представником.

Ми надаємо рішення та послуги для онлайн мерчандайзингу, що відповідають потребам кожного клієнта:
- створення, управління та просування інтернет-магазину та навчання власників;
- організація логістики матеріалів, товарів;
- фінансовий менеджмент;
- дослідження в інтернет-секторі онлайн-ринку;
- інноваційні інструменти та технології.

Від ідеї до $4 000 000 доходу на Shopify з України. КЕЙС від Євгена Созанського та Артема Токаря

У відео ви знайдете відповіді на питання про те як створити бізнес на Shopify з нуля та зробити його успішним. В майстер-класі детально показали кейс з цифрами та етапами розвитку проєкту на шопіфай від ідеї до $4M за рік

 

БІЗНЕС на SHOPIFY – $500,000 ЗА 6 місяців! НОВИЙ МАРКЕТПЛЕЙС більший за Амазон?

У цьому відео Євген розповів про бізнес на Шопіфай, скільки можна заробити на Шопіфай вже через 2-3 місяці, як створити магазин на Shopify, яку модель для продажів на Шопіфай вибрати: Private label, Shopify дропшиппінг чи опт, які способи просування на Shopify краще всього працюють, який товар для шопіфай вибрати, ціна товару для шопіфай, який онлайн Маркетплейс має на 10-15% більше пошукових запитів, ніж сам Амазон!!!

 

ІНТЕРВ'Ю

Завжди приємно відповідати на добрі та розумні питання. Cпасибі Partner Trade за запрошення та відмінне інтерв'ю! Xthetа Consulting та Yevgen Sozanskyy у гостях у YouTube каналу "Бізнес з Америкою".

 

E-Export School

E-Export School від Укрпошти. Семінар №1: Shopify Start

Sellerboard Шоу

Євген Созанський про особливості заробітку на Shopify та труднощі на старті